Мангал Пікнік 1 300/240/300 на 6 шампурів
Топ продаж


У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
мангал Пікнік 1
гуртом і в роздріб
матеріал — ховолодкатана сталь
мангал чудово підійде для будь-якого відпочинку на природі
ви швидко й без особливих зусиль зможете приготувати ваші улюблені страви (м'ясо, гриби, овочі, рибу)
габарити Мангала дають змогу дуже зручно зберігати та транспортувати цей товар
вам не знадобиться багато палива
підходить під будь-який різновид палива ( дрова, вугілля)
відправка на всій території України.Нова пошта укріплена листоношею.обточенням особливі умови співпраці.Запропонуємо до взаємовигідної співпраці супермаркети та торгові мережі
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вбудований термометр | Не передбачений |
| Комплектація кришкою | Не передбачена |
| Комплектація рожном | Не передбачений |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Регульована висота решітки-гриль | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип | Мангал |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Товщина корпусу | 0.4 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1 кг |
| Висота | 15 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 245 мм |
| Розміри робочої поверхні | |
| Висота робочої поверхні | 300 мм |
| Довжина робочої поверхні | 300 мм |
| Ширина робочої поверхні | 245 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Наявність додаткової полиці | Не передбачена |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість шампурів | 6 |
| Колір | Сталевий |
| Упаковка | поліетилен паперова коробка |
| мангал | акція |
| модифікація | розбірної |
| сталевий | сталевий, чорний |
- Ціна: 155 ₴
- Мінімальне замовлення: 10 шт.







